Aktualności

Okres: 06-2015

Turniej piłki nożnej „KOLORYT CUP 2015”

Turniej piłki nożnej „KOLORYT CUP 2015”

11 czerwca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Pastuchowie odbyła się kolejna edycja turnieju mini piłki nożnej „KOLORYT CUP 2015”. Gośćmi  były drużyny z Jaworzyny Śl. i Zastruża. Szkołę w Pastuchowie reprezentowały dwie drużyny. Turniej rozegrano w systemie grupowym, "każdy z każdym". Łącznie odbyło się sześć dwudziestominutowych spotkań. Rywalizacja była zacięta i wyrównana, ale najbardziej liczyła się dobra zabawa i zasada „fair play”.

16-06-2015

czytaj więcej

Brave Kids w Jaworzynie Śląskiej

Brave Kids w Jaworzynie Śląskiej

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza na występy dzieci, które biorą udział w szóstej edycji Brave Kids – spotkań dziecięcych grup artystycznych z różnych części świata. W czasie pobytu w Polsce dzieci uczestniczą w warsztatach i spotkaniach, a także przygotowują niepowtarzalne, widowiskowe spektakle, w których łączą muzykę i taniec z różnych kultur i tradycji.

16-06-2015

czytaj więcej

Konkurs grantowy pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Konkurs grantowy pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Bank Zachodni WBK należący do Grupy Santander kontynuuje – rozpoczętą w ubiegłym roku – wyjątkową inicjatywę społeczną – Konkurs grantowy pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”.
Program, daje szanse lokalnym fundacjom, stowarzyszeniom oraz społecznikom na otrzymanie jednego z 300 grantów, którymi chce wesprzeć najciekawsze projekty lokalne. Bank przeznaczył na ten cel 1,5 miliona złotych.

10-06-2015

czytaj więcej

Program „Aktywny Samorząd”

Program „Aktywny Samorząd”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy prowadzi nabór wniosków w ramach programu „Aktywny Samorząd”. W roku bieżącym pomoc realizowana jest w 7 obszarach, z których każdy skierowany jest do określonej grupy adresatów. W przypadku pełnoletnich osób niepełnosprawnych, uczestnikiem programu może być osoba w wieku aktywności zawodowej lub zatrudniona. Program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pełna informacja w załączeniu.

10-06-2015

czytaj więcej

Festyn „Dla Joanny” w Bolesławicach

Festyn „Dla Joanny” w Bolesławicach

6.06.2015 w Bolesławicach odbył się charytatywny „Festyn dla Joanny”. Występy zespołów, udział „Roty św. Barbary”, moc innych atrakcji i przede wszystkim piękna pogoda złożyły się na wyjątkowo udaną zabawę. Dopisała również frekwencja. Wszystko to można zobaczyć w galerii poniżej.

10-06-2015

czytaj więcej

Wesprzyj Muzeum

Wesprzyj Muzeum

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa z Jaworzyny Śląskiej bierze udział w konkursie organizowanym przez firmę „Aviva”, ubiegając się o sfinansowanie projektu „Przemysłowe Miasto Dzieci”. O uzyskaniu wsparcia decyduje głosowanie. Dlatego w imieniu Muzeum zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Więcej informacji: link
 

03-06-2015

czytaj więcej

Narada sołtysów

Narada sołtysów

Majowe Spotkanie z sołtysami odbyło się w wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Piotrowicach Świdnickich. Wśród zaproszonych gości byli: Pani Beata Galewska Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy, Pani Bożena Pospiszyl doradca rolny z Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Pan Sylwester Bartczak dyrektor SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej.

03-06-2015

czytaj więcej

Konkurs na najpiękniejsze zakładki rozstrzygnięty

Konkurs na najpiękniejsze zakładki rozstrzygnięty

Na konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki, zorganizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Jaworzynie Śląskiej nadesłano aż 88 prac. Oprócz tak dużego zainteresowania konkursem, który odbył się po raz pierwszy, organizatorów zaskoczyła także pomysłowość i wielość technik, w jakich zostały wykonane zakładki.

03-06-2015

czytaj więcej

« poprzednie   1 2 3   następne »

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII   Wszystkie

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30