Aktualności

Okres: 08-2017

Wyniki konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych na rok 2017

Wyniki konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych na rok 2017

W wyniku złożonych ofert konkursowych na zlecenie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego zostały przyjęte oferty następujących podmiotów oraz określona została wysokość dotacji na wsparcie realizacji następujących zadań:

21-08-2017

czytaj więcej

Spotkanie z Wicewojewodą

Spotkanie z Wicewojewodą

Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz spotkał się z Wicewojewodą Dolnośląskim Panem Kamilem Zielińskim. W spotkaniu, które odbyło się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim uczestniczył również Pan Dariusz Kolubka dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu. W pierwszej części spotkania Burmistrz przedstawił Wicewojewodzie stan realizacji remontu przedszkola, w którym niebawem będzie funkcjonował również żłobek. Na jego utworzenie gmina uzyskała 171 216 zł. dotacji w ramach Programu MALUCH plus.
W dalszej części spotkania jego uczestnicy omówili stan realizacji inwestycji kolejowych prowadzonych w Jaworzynie Śląskiej oraz dalsze plany w tym zakresie.
 

18-08-2017

czytaj więcej

XIII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

XIII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

Tegoroczne, już 13 w swojej historii Grand Prix MTB Solidarności, czyli wyścig  kolarstwa górskiego, odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku, a jego trasa poprowadzi tym razem po ścieżkach jaworzyńskich lasów, w pobliży Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej.

W tym roku zawodnicy posiadający licencję będą rywalizować o punkty w challenge’u Dolnośląskiego Związku Kolarskiego. Nasza impreza osiągnęła też rangę Mistrzostw Dolnego Śląska MTB w kategoriach junior, juniorka, masters i cyklosport. Zapraszamy także zawodników niezrzeszonych, dzieci i młodzież, dla których odbędą się osobne wyścigi.

Dowiedz się więcej

16-08-2017

czytaj więcej

Czas na las

Czas na las

W minionym piątek 4 sierpnia na zaproszenie Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza do Jaworzyny Śląskiej przyjechał Nadleśniczy Roman Bereźnicki z Nadleśnictwa Świdnica, które zarządza lasami znajdującymi się na naszym terenie. Celem spotkania było przedstawienie koncepcji gminy dotyczącej zagospodarowania lasu w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu miejskiego.

09-08-2017

czytaj więcej

Siłownia zewnętrzna w Czechach

Siłownia zewnętrzna w Czechach

Mieszkańcy Czech i nie tylko mogą dbać o swoją kondycję i aktywność fizyczną korzystając z siłowni zewnętrznej, która od kilku dni znajduje się na terenie sołectwa.  Do użytku zostało oddanych kilka urządzeń typu:    SURFER , TWISTER, NARTY i KRZESŁO.  Zainstalowany został również stół do tenisa stołowego. Siłownia „pod chmurką” została zakupiona z środków funduszu sołeckiego. Zapraszamy do korzystania .

08-08-2017

czytaj więcej

« poprzednie   1 2 3   następne »

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII   Wszystkie

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30