Aktualności

Okres: 05-2016

Festiwal Zabytków Techniki

Festiwal Zabytków Techniki

Latem 2013 roku Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku zorganizowało pierwszy Festiwal Zabytków Techniki. Ideą jaka przyświecała nam, kiedy rozpoczynaliśmy przygotowania do tego przedsięwzięcia była chęć ukazania piękna i bogactwa zabytków techniki jakie zgromadziliśmy w naszej kolekcji.

13-05-2016

czytaj więcej

„Gramy dla Mikołaja”

„Gramy dla Mikołaja”

21 maja 2016 r. na terenie kompleksu boisk sportowych Orlik’2012 przy Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się impreza charytatywna „Gramy dla Mikołaja”. Zapraszamy Państwa do wsparcia akcji zbierania pieniędzy na sfinansowanie protezy dłoni dla Mikołaja Proroka, ucznia naszego jaworzyńskiego Gimnazjum.

Dowiedz się więcej.

13-05-2016

czytaj więcej

II miejsce Roksany Talkiewicz w Konkursie Historycznym

II miejsce Roksany Talkiewicz w Konkursie Historycznym

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie ucznia z naszej gminy. Tym razem dotyczy to Roksany Talkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie. W dniu 9 maja zajęła Ona drugie miejsce w konkursie „Najpiękniejsze Zamki, Pałace, Dworki, Aglomeracji Wałbrzyskiej”, który odbył się w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu.  Sukces Roksany jest tym cenniejszy, że wśród laureatów  była jedyną uczennicą szkoły podstawowej. Pozostali nagrodzeni to uczniowie wałbrzyskich gimnazjów. Serdecznie gratulujemy!

 

12-05-2016

czytaj więcej

Pani Minister Anna Zalewska wręczyła decyzje

Pani Minister Anna Zalewska wręczyła decyzje

Pierwsza część decyzji w sprawie wsparcia rodzin w wychowywaniu dzieci (świadczenie 500 zł.) została już wydana. Miłą niespodziankę rodzicom sprawiła Pani Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, która w dniu dzisiejszym, w siedzibie naszego Ośrodka, wręczyła pierwsze decyzje kilkorgu rodzicom. Dzieci, które przybyły ze swoimi mamami otrzymały natomiast niespodzianki w postaci „pluszaków”. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz podkreślił, że w gminie wdrożenie programu przebiegło sprawnie, co jest zasługą pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej i za co serdecznie Im podziękował. Podziękował również za wizytę Pani Minister.

06-05-2016

czytaj więcej

Zaproszenie do składania propozycji operacji w zakresie rozwoju przedsiębiorczości

Zaproszenie do składania  propozycji operacji w zakresie rozwoju przedsiębiorczości

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców obszaru partnerstwa ( Gminy Dobromierz, Kostomłoty, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Świdnica, Żarów i Udanin) zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach poddziałania 19.2- Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność -

06-05-2016

czytaj więcej

« poprzednie   1 2 3 4 5   następne »

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII   Wszystkie

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30