Aktualności

INWESTYCJE GMINNE W TOKU

INWESTYCJE GMINNE W TOKU

11-07-2005

Na terenie Gminy Jaworzyna Śląska realizowanych jest obecnie szereg inwestycji. Do najbardziej zaawansowanych zalicza się:

 

1. Budowę Remizy Strażackiej OSP w Jaworzynie Śl. - na której dobiegają końca prace związane z realizacją I-go etapu tego przedsięwzięcia związane z wykonaniem prac ziemnych i fundamentowych.
W trakcie realizacji jest remont przystanku autobusowego przy ul. 1-go Maja, w ramach którego zostanie naprawione: pokrycie dachu, odświeżona elewacja, wymienione zniszczone lukswery i ławki.Z każdym dniem postępuje też remont placu przed Samorządową Przychodnią Zdrowia w trakcie, którego zostanie wykonany parking z nawierzchnią z kostki granitowej.Rozpoczęto też modernizację nawierzchni chodnika przy ul. T. Kościuszki. Stare betonowe i nierówne płytki zastąpi nowa nawierzchnia z kostki betonowej typu POLBRUK. Wymianie podlegają też stare nieestetyczne obrzeża i wjazdy.

5. Zamówione zostały wiaty przystankowe typu PROFIT do zamontowania w miejsce istniejącego przystanku autobusowego na pętli przy ul. Wolności w Jaworzynie Śląskiej, jak również nowo budowanej wiaty przystankowej w Milikowicach.

Ogłoszone zostały przetargi na:

  1. Remont chodnika na ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej
  2. Budowę Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej - Etap I "Prace ziemne i fundamentowe.
     

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30