Aktualności

I turnus "Bezpiecznych wakacji" zakończony!

I turnus "Bezpiecznych wakacji" zakończony!

15-07-2005

Dzisiaj (w piątek, 15.07.) kończy się pierwszy turnus "Bezpiecznych wakacji" - spotkań zorganizowanych w ramach zajęć dla dzieci z: Piotrowic -25os., Pasiecznej-15os., Bolesławic -15os., Czech -20os. i Jaworzyny -15os. W trakcie dwóch tygodni dzieci korzystały z zajęć świetlicowych, gier i zabaw, zajęć integracyjnych. Wzięły udział w konkursie plastycznym "Moja pocztówka z ..." przekazując prace w ośrodku kultury na sierpniowy finał tegoż konkursu.

 

Oprócz zajęć w miejscu zamieszkania, dzieci korzystały z wyjazdów do Zagórza Śląskiego, Karpacza "Western City", a grupa z Piotrowic, która ze względów organizacyjnych nie wyjechała do Karpacza miała zorganizowany wyjazd do Centrum Wodnego w Świebodzicach.

Dziećmi zajęły się panie ze świetlic środowiskowych, które są realizatorami akcji "Bezpieczne wakacje", tj. w Piotrowicach - p. Ewa Kaszubowska, w Pasiecznej - p. Ilona Pałkowska, w Bolesławicach - p. Jolanta Ząbek, w Czechach i Jaworzynie - p. Aneta Zapotoczna oraz p. Lenisława Zapotoczna. Koordynator akcji: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.
W poniedziałek, 18 lipca zaczyna się kolejny dwutygodniowy turnus zajęć dla dzieci. Tym razem w Starym Jaworowie, Witkowie, Milikowicach i Jaworzynie Śląskiej (w SOKiBP)

Prezentujemy kilka zdjęć z wyjazdu do Kowbojskiego Miasta w Karpaczu. Dzieci miały okazję pojeździć na koniach, kolejką szynową i bryczką z końmi. Nie zabrakło strzelania z łuku, wspinania się na śliski pal i płukania złota w strumieniu. Gospodarze miasteczka zafundowali dzieciom również atrakcję w postaci pokazu pojedynku kowbojskiego oraz pokaz tańca indiańskiego. Było wesoło i baaaaaardzo zabawnie ;-)

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30