Aktualności

Inwestycje i remonty gminne

Inwestycje i remonty gminne

23-09-2005

PRACE PRZY BUDOWIE SALI GIMNASTYCZNEJ W TOKU

Trwają intensywne prace ziemne przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, polegające na wykonaniu wykopów pod fundamenty przyszłej sali gimnastycznej. Widoczne są znaczne postępy w realizacji prac. Przyjęty przez wykonawcę plac został zabezpieczony przed wejściem osób nieupoważnionych na teren budowy. Zdjęto i spryzmowano już warstwę humusu i urodzajnej gleby, wykonano znaczną część wykopów pod fundamenty.

 

Plac budowy został oznakowany tablicami ostrzegawczymi. W związku z występującymi zagrożeniami spowodowanymi głębokimi wykopami prosimy o respektowanie wprowadzonych zakazów. Szczególnie apelujemy do rodziców, aby w godzinach popołudniowych zwrócili uwagę na swoje dzieci bawiące się w okolicy prowadzonych robót.

 

REMONT SCHODÓW W SAMORZĄDOWEJ PRZYCHODNI ZDROWIA

W Samorządowej Przychodni Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej wykonano remont schodów przy głównym wejściu. Zerwano stare, zniszczone, miejscami odparzone płytki i w to miejsce ułożono nowe. Schody wraz z wejściem wyglądają estetycznie i nie zagrażają bezpieczeństwu pacjentów korzystających z przychodni.

 

ROZPOCZĘTO PRACE REMONTOWE CHODNIKA PRZY UL. JANA PAWŁA II W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ

W dniu 7 września 2005r. dokonano przekazania placu budowy do zadania "Remont chodnika przy ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej". W ramach zadania wykonany zostanie remont chodnika (po stronie wschodniej ulicy), wraz z fragmentem chodnika na terenie Gimnazjum.

zakres prac obejmuje:

  1. Rozbiórkę istniejącej nawierzchni chodnika z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 3 cm oraz płytek betonowych 50x50 cm.
  2. Rozbiórkę istniejących krawężników i obrzeży betonowych.
  3. Obsadzenie nowych krawężników i obrzeży betonowych.
  4. Wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej typu "Polbruk".

Prace prowadzi firma "WGW" Sp. z o.o. ul. Sienna 15, 58-160 Świebodzice.
Termin zakończenia prac: 30 września 2005r.

 

REMONT ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W PASIECZNEJ

W świetlicy wiejskiej w Pasiecznej dobiegają końca prace remontowe. Wykonano modernizację zaplecza kuchennego. Wymieniono m.in. instalację wodną i kanalizacyjną, wykonano nową posadzkę i ułożono płytki ceramiczne. Ponadto odmalowane zostały pomieszczenia świetlicy i pomieszczenia sanitarne.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30