Aktualności

ELFY MIKOŁAJA

ELFY MIKOŁAJA

19-12-2005

W niedzielę 18 grudnia br. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jaworzynie Śląskiej odbył się II finał akcji "Elfy św. Mikołaja".

 

Akcję objęli swym patronatem:

  • Pan Adam Stocki - Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego
  • Pani Halina Dydycz - Burmistrz Miasta Jaworzyna Śląska

Pani Natalia Kita - Zastępca Burmistrza Miasta Jaworzyna Śląska
Na zaproszenie Fundacji "Nasze Dzieci" oraz SOKiBP odpowiedziała duża liczba mieszkańców Gminy, co ucieszyło, przede wszystkim, organizatorów. Sala wypełniona była po brzegi, zwłaszcza najmłodszymi pociechami - to do nich głównie adresowana była akcja. Dzieci z całej Gminy przybyły na uroczystość wraz z rodzicami i opiekunami.Na zebranych czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy i zabawy z udziałem dzieci i dorosłych oraz pokazy mistrzów Polski w tańcu breakdance.
W uroczystości wziął udział jeszcze jeden bardo ważny gość - św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci świątecznymi prezentami. Łącznie rozdano ok.300 paczek.

Imprezę uświetnił występ zespołu SUMPTUASTIC, który swoją muzyką porwał widownię do wspólnej zabawy. Rozśpiewani goście mogli wykazać się swoim talentem wokalnym także podczas karaoke, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy. Członkowie zespołu Sumptuastic wyrazili swoją radość z tego, że mogli uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu, a po występie przekazali mieszkańcom Jaworzyny Śl. serdeczne pozdrowienia.

"Elfy św. Mikołaja" to akcja bardzo ważna i potrzebna, dlatego cieszymy się, że zgromadziła tak dużą liczbę przybyłych. Wszyscy zgodnie twierdzili, że był to najlepszy sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia w miłej atmosferze i duchu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30