Aktualności

VIII edycja Ligi Drużyn Podwórkowych zakończona

VIII edycja Ligi Drużyn Podwórkowych zakończona

16-07-2009

Zwycięstwem „Wymiataczy” (gr. starsza) i „Pożeraczy” (gr. młodsza)zakończyła się VIII edycja Otwartej Ligi Drużyn Podwórkowych „Lato 2009”, która odbywała się w dniach 13 -14 lipca na obiekcie „Orlik" w Jaworzynie Śląskiej. W tym roku do turnieju zgłosiło się sześć drużyn w tym dwie z Bolesławic.

 

Zostały one podzielone na dwie grupy wiekowe: starszą (2 drużyny) i młodszą (4 drużyny). Wśród grających zawodników grały też dwie dziewczyny, które spróbowały swoich sił w rywalizacji z chłopcami. Najlepszym zawodnikiem został Autonios Kukulikos, najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Jędrasa, a za najwszechstronniejszego zawodnika uznano Marcina Stolarza.
Po zakończeniu zawodów wszystkim zawodnikom grającym w turnieju Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz wręczył upominki w postaci medali, toreb sportowych, piłek oraz ochraniaczy. Sędzią głównym zawodów był sędzia Sebastian Szukalski zrzeszony w podokręgu świdnickim. Opiekunem turnieju trener Robert Tymcik. Przy organizacji turnieju pomagali również Arek Stelmach, Krzysztof Bukała, Piotr Szukalski, Mariusz Michalski, i Grzegorz Bukała. Nad całością czuwał Prezes MKS Karolina Waldemar Cichocki.
Wszystkim wymienionym składamy w tym miejscu podziękowania za zaangażowanie w organizację rozgrywek. Impreza została dofinansowana ze środków budżetu gminy.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30