Aktualności

Jaworzyna rozbawiona !!

19-06-2006

W sobotę, 17 czerwca 2006, po południu odbyło się plenerowe spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy w ramach Dni Jaworzyny, na stadionie miejskim.

 

Od godz. 15:00 na scenie pojawił się zespół muzyczny „The Brothers Band” - znany z takich programów jak: „Idol” i „Bar”. Rozgrzał on już na wstępie publiczność największymi przebojami polskiej muzyki lat 80-tych i 90-tych. Można było usłyszeć piosenki takich wykonawców jak: Czesław Niemen, Lombard, Lady Pank, czy Perfect.
Następnie laureat „Śląskich Szlagierów 2000” i numer jeden śląskich list przebojów Mirek Jędrowski wraz z zespołem rozbawił widzów śląskim humorem i piosenką. Bawili się nie tylko starsi na widowni i rodzice wybierani do konkursów, ale także młodzież, która wzięła udział np. w konkursie coverów. Zabawa przepyszna! Zachwycały również stroje pań, które towarzyszyły Mirkowi na scenie :) Biesiada jak najbardziej udana.

Zza kulis mamy informacje, że popularnością cieszyła się sprzedaż płyt, które zespół Mirka Jędrowskiego przywiózł ze sobą.

Koncert zespołu „Eljot” świebodzickich muzyków, z Leszkiem Jakuszczonkiem na czele, głośno przywitała grupa fanów, która znajdowała się już pod sceną, w oczekiwaniu na koncert. Mogliśmy usłyszeć piosenki z dwóch płyt zespołu: pierwszej: „Flesz” i drugiej: „Wiesz”, którą zresztą można było kupić w trakcie i po koncercie.

Z każdą godziną, na stadionie, przybywało mieszkańców miasta i gminy. Zanim rozpoczął się koncert finałowy, jak okiem sięgnąć na trubuny, pod scenę, wśród parasoli – wszyscy oczekiwali na gwiazdę wieczoru, którą niekwestionowanie okazał się zespół TOP ONE .

Wystąpił on w składzie: Paweł Kucharski vocal, Emil Jeleń klawiszowiec i chórzysta i Darek Zwierzchowski klawiszowiec. Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć zespół z 20-letnim doświadczeniem na scenie muzyki dyskotekowej. Pierwszy utwór już wprowadził w trans ludzi znajdujących się pod sceną, a z kolejnymi utworami przybywało chętnych do zabawy. „Santa Maria”, „Miła moja”, „Titanic” – to niektóre tylko z utworów, przy których publika szalała. O dobrej zabawie świadczy również trzykrotne bisowanie zespołu oraz późniejsze kolejki ludzi, którzy chcieli otrzymać autografy zespołu i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Dobrym zakończeniem okazała się dyskoteka pod chmurką [na szczęście bez deszczu ;)], którą poprowadził DJ Artur, na co dzień – prowadzący programy muzyczne w Radiu FM w Kędzierzynie Koźlu. Podkręcał on atmosferę największymi przebojami muzyki dyskotekowej, począwszy od najnowszych utworów na przykład zespołu Arash po składanki rock and roll.

W trakcie całej imprezy gastronomię zabezpieczyła kawiarnia stadionowa. Można było również zakupić zabawki, biżuterię, balony, a dzieci miały atrakcję w postaci urządzeń dmuchanych.

Imprezę pod względem bezpieczeństwa i porządku zabezpieczała firma ochroniarska „GROM-HP” Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu. Nagłośnienie i technika: Agencja Koncertowa „STONES”.

Sponsorami imprezy byli: Energia Pro – Koncern Energetyczny, Bank Spółdzielczy w Świdnicy, Zebra Sp. z o.o., Piekarnia „Profit Bis”

Organizatorzy: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna, Burmistrz Miasta Jaworzyna Śląska, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30