Aktualności

GRAND PRIX '2006

26-06-2006

W niedzielne przedpołudnie (25.06.2006)w Bagieńcu odbył się GRAND PRIX J.W. GOETHEGO- wyścig na rowerach górskich. Liczny udział zawodników karze nam sądzić, że jest to udana impreza, która cieszy się powodzeniem. Przygotował ją Pan Antoni Szewczyk, z sekcji kolarskiej MKS "Karolina", z dużą pomocą mieszkańców Bagieńca, m.in. Pana Mariana Tylipskiego. Gratulujemy kolejnej udanej sportowej imprezy. Organizatorem imprezy był ośrodek kultury oraz MKS.

Podajemy wyniki zawodów:

W kategorii żaków, na dystansie 6,2 km, pierwsze miejsce zdobył Jakub Pytka ze Szczawna Zdr., kolejne: Paweł Kawalec z Wrocławskiego Klubu Kolarskiego i Jarosław Grzęda z UKS Centrum Nowa Ruda. W tej kategorii udział wzięło 14 zawodników.

W kategorii młodziczek, na tym samym dystansie, pierwsze miejsce zdobyła Anna Pawlik z UKS Centrum Nowa Ruda, kolejne miejsca: Natalia Chojnacka z LUKS Baszta Złotoryja i Agnieszka Wojtas z MKS Karolina Dejnek Jaworzyna Śląska. W tej kategorii wystartowało 5 zawodniczek.
W kategorii młodzików, na dystansie 10,6km, pierwsze miejsce zdobył: Dawid Brudziński z IKTK Jelenia Góra, kolejne: Paweł Buryn z UKS Centrum Nowa Ruda i Kamil Wojtas z MKS Karolina Dejnek Jaworzyna Śląska. W tej kategorii wystartowało 14 zawodników.

W kategorii juniorek młodszych, na dystansie 10,6km, pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Kondrak z UKS Centrum Nowa Ruda, a kolejne: Monika Brzeźna z LKS Ogniwo Dzierżoniów i Anna Kuniej z MTB Wieża Anna Szczawno Zdrój. W kategorii tej wystartowało 7 zawodniczek.
W kategorii juniorów młodszych, na dystansie 15,6 km, pierwsze miejsce zdobył Piotr Kurczab z MTB Wieża Anna Szczawno Zdrój. Kolejne miejsca: Krzysztof Podraza z RMF FM Mountain Dew Kraków i Paweł Wojczal z IKTK Jelenia Góra. Do wyścigu zgłoszono 22 zawodników.

W kategorii juniorek, na dystansie 15,6km, pierwsze miejsce zdobyła Marta Sułek z RMF FM Mountain Dew Kraków. Drugie miejsce: Anna Szwinta z N-Jelenia Góra. Do zawodów zgłoszono dwie uczestniczki.
W kategorii juniorów, na dystansie 20,6km, pierwsze miejsce zdobył Piotr Chmielewski z Impel Jelenia Góra, kolejne: Maciej Kaczmarek z MTB Wieża Anna Szczawno Zdrój i Paweł Zawadzki z tego samego klubu. Do tej kategorii zgłoszono 8 zawodników.

W kategorii elita, na dystansie 20,6 km, pierwsze miejsce zdobył Piotr Sułek z RMF FM Mountain Dew Kraków, kolejne: Szymon Szewczyk z MKS Karolina Dejnek Jaworzyna Śląska i Karol Siarka z LKS Ogniwo Dzierżoniów.

Do tej kategorii zgłoszono 7 zawodników.