- Władze gminy
- Urząd Miejski
- O gminie
- Jednostki gminne
- Zamówienia publiczne
- Organizacje pozarządowe
- Źródła prawa
- Profilaktyka
- Lokalna Grupa Działania
- Rozmaitości Jaworzyńskie
- Polecane adresy
- Zagospodarowanie przestrz.
- Wnioski do pobrania
- Studium gm. Jaworzyna Śląska
- Plan miejscowy - Bagieniec
- Plan miejscowy - Jaworzyna Śląska
- Plan miejscowy - Pasieczna
- Plan Bagieniec Bolesławice Tomkowa
- Plan miejscowy - Piotrowice
- Plan miejscowy - Nowice
- Plan miejscowy - Pastuchów
- Plan miejscowy - Nowy Jaworów
- Plan miejscowy - Stary Jaworów
- Plan miejscowy - Witków
- Plan miejscowy - dla linii 400 kV
- Fundusze zewnętrzne
- Ochrona danych osobowych
- Invest in Jaworzyna
Aktualności
Wyniki w Finale Dolnośląskim Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej dla uczniów szkół podstawowych
19-10-2006
W dniu 18.10.2006r., jury w składzie: Zdzisław Skarbek, Katarzyna Poznańska, Ryszard Dykcik, po przesłuchaniu 42 recytatorów w kategorii szkół podstawowych z Powiatu Świdnickiego, Okręgów: Nowa Ruda, Wałbrzych, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Pieszyce, Ząbkowice Śląskie, Mieroszów postanowiło nagrodzić następujące osoby:
GRAND PRIX:
Urszula Włośniewska ze Szkoły Podstawowej w Szczytnej (opiekun przygotowujący: p. Joanna Filary Rompa).
I MIEJSCE:
Wiktoria Żukowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kudowie Zdroju (op. p. Alicja Barszczowska, p.Joanna Buczyńska-Ceglarek)
Jan Bajtek ze Szkoły Podstawowej w Ciepłowodach (op. p. Elżbieta Krawczyk)
Marcin Cudzich ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich (op. p. Elżbieta Umińska)
II MIEJSCE:
Aleksandra Jędrzejewska ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. p. Anna Dziedzic)
Aleksandra Dziedzic ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. Anna Zoła)
Dominika Sikorska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach (op. p.Małgorzata Krzan)
III MIEJSCE:
Mateusz Zając z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Jaroszowie (op. p. Tomasz Dziurla)
Ewelina Kucięba ze Szkoły Podstawowej w Lubachowie (op. p. Maria Kubica)
Oktawia Majchrzak z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Rudzie (op. p. Ewelina Martyna-Dybek)
Marcin Zawadzki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu (op. p. Sabina Oczkowicz)
Weronika Różańska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu (op. p. Irena Ropiak, p. Izabela Ilczuk)
IV MIEJSCE:
Sabina Barcik ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej (op. p. Krystyna Górecka)
Damian Mendel ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. p. Marta Śliwa)
Marta Plata ze Szkoły POodstawowej w Jaworzynie Śląskiej (op. p. Magdalena Sorbjan)
Iweta Brzechfa ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku (op. p. Elżbieta Bednarska)
Michał Bugaj ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach (op. p. Helena Początek)
Paweł Zaręba ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach (op. p. Renata Ziółkowska, p. Edyta Sendor)
Paulina Sobczyk ze Szkoły Podstawowej w Zwróconej (op. p. Urszula Galeja)
Mirela Radwańska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sokołowsku (op. p. Katarzyna Hawrot)
Ponadto zostały przyznane nagrody specjalne:
NAGRODA SPECJALNA PRZEWODNICZĄCEGO JURY:
Mateusz Zając za "Lament Świętkorzyski"; PUbliczna Szkoła Podstawowa w Jaroszowie
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA SAMORZĄDOWEGO OŚRODKA KULTURY I BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ:
Martyna Jabłońska - Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej
NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ:
Marta Plata - Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej
Gratulujemy !!!
Nagrodzeni w konkursie otrzymali dyplomy wraz z wydawnictwami książkowymi, ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie, nauczyciele przygotowujący uczniów - podziękowania za włożony trud.
Zdjęcia z Finału już w naszej galerii.
http://www.sokibp.jaworzyna.net
Archiwum aktualności
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII