Aktualności

Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska

23-01-2007

W sobotę 20 stycznia w hali sportowej przy Zespole Szkół rozegrany został I turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska Pana Grzegorza Grzegorzewicza .Turniej był rozgrywany przy współpracy Urzędu Miasta, SOK "KAROLINA" I MKS "KAROLINA".

W turnieju wzięło udział 12 drużyn w których uczestniczyło 96 zawodników, zespoły zostały podzielone na cztery grupy po trzy drużyny. Grano systemem każdy z każdym, w meczu grano 15 minut bez przerwy.

3. Nastic Recreativo - O pkt.

Z grup awansowały tylko najlepsze zespoły które utworzyły pary półfinałowe. Z grupy A awansowali "Piekarze", z grupy B, "Gimnazjum Senior", z grupy C "MKS Bittner", a z grupy D "Grande Team".

Oto wyniki półfinałów:
PIEKARZE - GIMNAZJUM SENIOR 7:3
MKS BITTNER - GRANDE TEAM 5:3

W meczu o 3 miejsce Grandę Team nie dał szans Gimnazjum Senior. GIMNAZJUM SENIOR - GRANDE TEAM 4:0

W meczu finałowym zawodnicy obu drużyn dostarczyli dużo emocji zebranym kibicom, którzy nie musieli się nudzić tym spotkaniem, ponieważ gra toczyła się w szybkim tempie akcje przenosiły się raz pod jedną raz pod drugą bramką. Na rozstrzygnięcie meczu trzeba był czekać aż do rzutów karnych ponieważ mecz zakończył się remisem 2:2, wówczas sędzia zarządził według regulaminu strzelanie rzutów karnych. Lepiej nerwy opanował zespół PIEKARZY, załoga piekarni Państwa Anny i Jacka Wychowanek wygrali wojnę nerwów i wygrali 4:2.PIEKARZE - MKS BITTNER 2:2 karne: 4:2
Bramki: Piekarze: Włodarczyk, Kieliszek.

• A. Kowalski

Po zakończeniu turnieju Burmistrz miasta Pan Grzegorz Grzegorzewicz wręczył drużynom z miejsc 1-4 puchary jak i nagrody indywidualne:

Mariusz Charytanowicz otrzymał Koszulkę za Najlepszego Zawodnika Turnieju.
Grzegorz Ignatowicz otrzymał Piłkę Halową za Najlepszego Strzelca Turnieju - 13-bramek. Tomasz Roman otrzymał Rękawice Bramkarskie za Najlepszego Bramkarza Turnieju.

Sędzią głównym turnieju był pan Tomasz Strzałkowski (sekretarz Urzędu Miejskiego). Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: radny Ireneusz Besser i sekretarz MKS Karolina Grzegorz Bukała. Oprawa muzyczna Ireneusz Klimiuk.

Serdeczne podziękowanie dla Państwa Niedźwiedzkich z Kiosku Totolotek za ufundowanie szampanów!

Opracował: Grzegorz Bukała
Zdjęcia: Konrad Szymański