Aktualności

Spotkanie noworoczne

Spotkanie noworoczne

01-02-2010

W ostatni piątek stycznia w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie noworoczne. Tradycyjnie jest ono okazją do spotkania władz gminy z przedsiębiorcami, kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz władzami Powiatu Świdnickiego.

W piątkowe popołudnie przybyłych gości przywitał Burmistrz Jaworzyny Śląskiej, który podziękował wszystkim zebranym za dotychczasową blisko czteroletnią współpracę, jednocześnie składając wszystkim przybyłym życzenia wszelkiej pomyślności w rozpoczętym roku. W imieniu przedstawicieli przedsiębiorców głos zabrała Pani Bożena Mechla – Prezes największego pracodawcy w naszej gminie ZPS „Karolina”. Pani Prezes w bardzo ciepłych słowach podziękowała za bardzo życzliwą postawę władz gminy wobec Spółki, którą kieruje. Starosta Powiatu Świdnickiego, zwrócił uwagę, że bardzo dobra współpraca z naszą gminą, ma bardzo konkretny wymiar i jej efekty są najbardziej widoczne, w raz z kolejnymi odcinkami dróg i chodników, które zostały oddane do użytku.
Po części oficjalnej przyszła kolej na program artystyczny. Przygotowała go młodzież z jaworzyńskiego Gimnazjum, a że zrobiła to wyśmienicie świadczyć może ilość oklasków po każdym z wykonanych utworów.
Na zakończenie Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Artur Nazimek wzniósł toast za pomyślność w 2010 roku… oczywiście napojem Piccolo.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30