Aktualności

Dni Jaworzyny Śląskiej już za nami 1-3, 06. 2007

Dni Jaworzyny Śląskiej już za nami 1-3, 06. 2007

04-06-2007

W tym roku Dni Jaworzyny przypadły na pierwszy weekend czerwca. Wespół z dniami Ceramika trwały 3 dni. Liczne koncerty i konkursy przyciągnęły na stadiom miejski sporą ilość mieszkańców, nie tylko z naszej gminy.

W pierwszym dniu zaprezentowano walki na miecze, rzuty toporem i strzały z kuszy. Wieczorna część programu należała do zespołów muzycznych Abba Cover oraz gwiazdy wieczoru Norbiego, którego występ przyciągnął kilkaset widzów. Po zmroku zaprezentował się zespół Positive Fire tańczący z ogniem. Entuzjazm uczestniczących w imprezie wzbudził pokaz laserów. Wieczór zakończyła zabawa taneczna.
Drugi dzień należał do ceramików.

Trzeci dzień rozpoczęła rywalizacja sportowa w piłce siatkowej o Puchar Burmistrza. W tym dniu kto chciał mógł również sprawdzić stan swojego zdrowia. Samorządowa Przychodnia Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej przeprowadzała bezpłatne pomiary ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Atrakcyjności niedzielnego popołudnia dodały: pokazy jazdy konnej, występy zespołów muzycznych i tanecznych, prezentacje wokalistów z SOKiBP oraz ciekawe konkursy dla publiczności. Dla miłośników książek Biblioteka Publiczna przygotowała stoisko przy którym można było zakupić coś fajnego do czytania, a klub Herbatka przygotował kiermasz smakowitych ciast i wypieków. Gwiazdami wieczoru, były Trzeci wymiar i Universe. Pomimo nienajlepszej pogody publiczność dopisała. Tym samym Dni Jaworzyny należy uznać za udane i pozostaje czekać do następnych, a te już za rok.

Więcej zdjęć…

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30