Aktualności

Podziel się dobrem! Jaworzyńska Pozytywka prosi o wsparcie

Podziel się dobrem! Jaworzyńska Pozytywka prosi o wsparcie

24-09-2021

Po raz kolejny stowarzyszenie Jaworzyńska Pozytywka przygotowuje paczki dla dzieci  przebywających na Oddziale Kardiologicznym Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Do akcji może przyłączyć się każdy. 

 

- Z zebranych przedmiotów oraz ze środków finansowych Stowarzyszenia Jaworzyńska Pozytywka przygotujemy paczki, które dostarczymy na początku grudnia jako prezenty dla małych pacjentów w Łodzi. Część zebranych przedmiotów zostanie przekazana na oddział jako wyposażenie służące dzieciom podczas pobytu w szpitalu. Jeżeli uda nam się uzbierać odpowiednią ilość darów, przekażemy je także potrzebującym z terenu gminy Jaworzyna Śląska. Cel jest ambitny, ale tak jak w poprzednich latach ufamy Wam i wierzymy, że wspólnie znowu uda nam się zdziałać wiele dobrego. Uśmiech i radość dziecka są bezcenne – informują przedstawiciele stowarzyszenia. 
 
Co jest najbardziej potrzebne?
- art. szkolne i plastyczne: pisaki, kredki, bloki, kolorowanki, farby, długopisy itd. 
- zabawki, książki dla dzieci i młodzieży, gry planszowe, puzzle itp.
- art. higieniczne: chusteczki, ręczniki papierowe itd. 
Bardzo ważne jest, żeby przekazane rzeczy były nowe lub używane, ale czyste i nie zniszczone. 
Aby wesprzeć akcję, należy dzwonić pod numer 665 156 969 lub bezpośrednio dostarczyć dary do Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 23b, w godzinach pracy (pon.-pt. od 8:00 do 16:00), Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie, Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej (ul. Jana Pawła II), Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie (Filia Biblioteki Publicznej, w godzinach pracy). - Możecie wesprzeć naszą akcję także finansowo. Na terenie gminy Jaworzyna Śląska pojawiają się kolorowe puszki kwestarskie z naszym logo i opisem zbiórki. Środki finansowe przeznaczymy także na organizację naszych akcji, w tym przygotowanie paczek bożonarodzeniowych dla podopiecznych Domu Wsparcia Powstańców Warszawskich w Warszawie i potrzebujących z terenu gminy Jaworzyna Śląska. Mamy ogromną nadzieję, że po raz kolejny wspólnie uda nam się poprawić chociaż kawałeczek świata na lepsze -  dodają członkowie stowarzyszenia.
 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30