Aktualności

Dyrektor przychodni zdrowia namawia do szczepień. Najbliższa okazja już w weekend

Dyrektor przychodni zdrowia namawia do szczepień. Najbliższa okazja już w weekend

17-09-2021

Już w najbliższych dniach mieszkańcy naszej gminy będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. – Chrońmy siebie i bliskich, bo z dnia na dzień będzie gorzej – przekonuje dyrektor Samorządowej Przychodni Zdrowia w Jaworzynie Śląskiej Adrian Szewczyk. 

 
- Koronawirus znów atakuje z dużą siłą. Dzienna ilość zakażeń drastycznie rośnie. Przekracza już 700 osób dziennie. Mimo, iż osoba zaszczepiona może zarazić się koronawirusem, to jednak szczepionka doskonale zabezpiecza przed ciężkim przebiegiem choroby. Dane z polskich szpitali, ale i dane z krajów, gdzie dużo większa niż u nas część obywateli się zaszczepiła, pokazują jednoznacznie i potwierdzają ponad wszelką wątpliwość, że stan wymagający interwencji w szpitalu, ale i niestety stany prowadzące do śmierci dotyczą w ponad 90% przypadków pacjentów niezaszczepionych. Szczepionki są dostępne. Chrońmy siebie i bliskich. Zapraszamy do kontaktu z przychodnią i do umówienia się na szczepienie. Z dnia na dzień będzie gorzej, a przy dużej ilości chętnych mogą znów pojawić się problemy z dostępnością szczepionki – informuje Adrian Szewczyk

W najbliższych dniach mieszkańcy naszej gminy będą mogli się zaszczepić nie tylko w przychodni. Co więcej, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty. 
Punkt szczepień będzie działał w dniach 18-24 września w lokalizacjach jak niżej:
 
 
 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30