Aktualności

Otwarcie grupy żłobkowej w Przedszkolu

Otwarcie grupy żłobkowej w Przedszkolu

21-11-2007

W dniu 19 listopada 2007r. w jaworzyńskim przedszkolu została otwarta grupa dla malców w wieku żłobkowym. Liczy ona 20 dzieci. Dla maluszków przygotowane zostały odnowione pomieszczenia, w których znajduje się sala do leżaczkowania, pokój zabaw, szatnia, kuchnia oraz wyremontowana łazienka przystosowana specjalnie dla najmłodszych smyków. Prace remontowe sfinansowane zostały z budżetu Gminy.

We wnętrzu kompleksu żłobkowego odświeżono ściany, które pomalowano na pastelowe kolory, wyposażono pokoje w nowo zakupione kolorowe mebelki, stoły i krzesełka, leżaczki, pościel oraz zabawki. Wszystko to, aby dzieci miały jak najlepsze warunku do zabawy i wypoczynku.

Podziękowania w imieniu Dyrekcji i całej społeczności przedszkola dla sponsorów i darczyńców, dla wszystkich rodziców, którzy swoim działaniem podnoszą atrakcyjność pobytu dzieci w przedszkolu i jakość funkcjonowania placówki:

  • dla rodziców dzieci z grupy żłobkowej za montaż mebli i łóżeczek: Grzegorza Grzegorzewicza, Stanisława Dziadowiec, Ryszarda Dyko, Andrzej Dudoń, Ewy i Krzysztofa Nizio;
  • dla personelu przedszkola za poświęcenie wolnego czasu: Małgorzaty Korsak, Pauliny Korzystki, Elżbiety Mirek, Kazimierza Kubka;
  • dla Państwa Marioli i Artura Żelazny za przekazanie dużej ilości bajek terapeutycznych oraz dla Państwa Uss za podarowanie środków chemicznych.

przyg. Dyrektor Przedszkola mgr Jadwiga Chrobak

 

 

 

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30