Aktualności

Skorzystaj z pomocy Punktu Konsultacyjnego „Czyste Powietrze”

Skorzystaj z pomocy Punktu Konsultacyjnego „Czyste Powietrze”

19-09-2021

Planujesz wymianę ogrzewania? Czeka Cię termomodernizacja budynku? Skorzystaj z pomocy pracownika Urzędu Miejskiego i złóż wniosek o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. 
W Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Powstańców 3 działa punkt konsultacyjny, w którym zainteresowani uzyskają niezbędne informacje na temat projektu, otrzymają pomoc w wypełnieniu i wysłaniu wniosku. Co więcej, uzyskają także wsparcie w rozliczeniu dofinansowania. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego (tel. 74 84 89 310) w celu uzyskania porady bądź umówienia spotkania.
 
Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzonych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Dotację można także uzyskać na prace termomodernizacyjne służące poprawie efektywności energetycznej budynków oraz instalację OZE. Z programu mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.
 
Szczegółowe informacje na temat Programu „Czyste Powietrze” można znaleźć m.in. na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu: https://wfosigw.wroclaw.pl/czyste-powietrze/o-programie
 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30