Aktualności

Już w sobotę kolarskie zmagania na żwirowni

Już w sobotę kolarskie zmagania na żwirowni

20-06-2021

W najbliższą sobotę, 26 czerwca 2021 r. wystartuje w Jaworzynie Śląskiej wyścig kolarstwa górskiego, czyli XVII Grand Prix MTB Solidarności. Impreza należy do cyklu wyścigów Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Lokalnymi organizatorami wyścigu są SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej, Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. Organizatorem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej, składającej się w tym roku z ośmiu wyścigów, jest LKKS Górnik Wałbrzych. Wyścig odbędzie się na terenach jaworzyńskiej żwirowni. Biuro zawodów, start oraz meta wyścigu zlokalizowane będą przy Restauracji Magnolia Rast, ul. Towarowa 8.
Do startu w rywalizacji zgłosiło się prawie 200 zawodników z licencją, których obowiązywały zapisy elektroniczne. Amatorzy będą mogli zapisać się w dniu wyścigu, w biurze zawodów, jednak ze względu na obostrzenia sanitarne, liczba zawodników, którzy będą mogli wystartować, jest ograniczona.
Organizatorzy szczególnie gorąco zapraszają najmłodszych adeptów kolarstwa. Mogą oni wystartować w specjalnych kategoriach: krasnoludki, krasnale, skrzaciątka i skrzaty. Dodatkowo, podczas imprezy będzie prowadzona klasyfikacja najlepszych zawodników z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, którzy otrzymają dodatkowe nagrody rzeczowe.
Więcej szczegółów organizacyjnych w regulaminie na stronie Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej www.ligamtb.pl oraz na stronie www.sokibp.pl.
 
Mapa wyścigu

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30