Aktualności

Przed nami XVII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

Przed nami XVII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

31-05-2021

26 czerwca 2021 r. na terenach żwirowni odbędzie się tradycyjny, jaworzyński wyścig kolarstwa górskiego, czyli Grand Prix MTB Solidarności, który podobnie jak w roku ubiegłym dołączy do cyklu wyścigów odbywających się w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. Będzie to siedemnasta edycja GPX Solidarności w Jaworzynie Śląskiej.Lokalnymi organizatorami wyścigu są SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej, Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. Organizatorem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej, składającej się w tym roku z ośmiu wyścigów, jest LKKS Górnik Wałbrzych. 
W tym roku wyścig odbędzie się na terenach jaworzyńskiej żwirowni. Biuro zawodów, start oraz meta wyścigu zlokalizowane będą przy Restauracji Magnolia Rast, ul. Towarowa 8.
Zawodników z licencją obowiązują zapisy elektroniczne, natomiast amatorzy będą mogli zapisać się w dniu wyścigu, w biurze zawodów. - Szczególnie gorąco zapraszamy najmłodszych adeptów kolarstwa. Mogą oni wystartować w specjalnych kategoriach: krasnoludki, krasnale, skrzaciątka i skrzaty. Dodatkowo podczas imprezy organizatorzy będą prowadzić klasyfikację najlepszych zawodników z terenu gminy Jaworzyna Śląska, którzy otrzymają dodatkowe nagrody rzeczowe – zachęca Sylwester Bartczak, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej. 
Ze względu na obostrzenia sanitarne, liczba zawodników, którzy będą mogli wystartować w wyścigu, jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.
 
Więcej informacji: https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/xvii-grand-prix-mtb-solidarnosci-w-jaworzynie-slaskiej/

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30