Aktualności

Kreuj swoją markę. Weź udział w bezpłatnych warsztatach

Kreuj swoją markę. Weź udział w bezpłatnych warsztatach

27-05-2021

Jak skutecznie budować wizerunek firmy? Z jakich narzędzi komunikacyjnych korzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas warsztatów „Komunikacja lokalnych producentów i rzemieślników w erze mediów społecznościowych”, które odbędą się 10 czerwca 2021 roku w Pałacu Morawa.

 
Warsztaty organizowane są przez Lokalną Grupę Działania „Szlakiem Granitu”. Poprowadzi je Stefan Augustyn – praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, który od blisko dwóch dekad zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji, biznesu oraz jego otoczenia. 

Podczas całodziennych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie budować wizerunek producenta, rzemieślnika czy też osoby zajmującej się rękodziełem w erze nowoczesnej komunikacji i mediów. – Pokażemy, jak dobierać narzędzia komunikacji, poznamy dobre przykłady i konkretne programy. Szkolenie zostanie poprowadzone w formie interaktywnej prezentacji wraz z ćwiczeniami dla uczestników. Po warsztatach będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z prowadzącym zajęcia – zachęcają organizatorzy.
 
Zgłoszenia do warsztatów należy dokonywać na adres mailowy promocja@lgd-szlakiemgranitu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. 
Formularz zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie http://www.lgd-szlakiemgranitu.pl/8-nowe-artykuly/1519-komunikacja-lokalnych-producentow-i-rzemieslnikow-w-erze-mediow-spolecznosciowych
 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30