Aktualności

Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza

19-12-2007

W sobotę 15 grudnia 2007 r. w hali sportowej przy ul. Powstańców 12 w Jaworzynie Śląskiej odbył się „I Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza”. W zawodach wzięło udział 9 drużyn rywalizujących w 3 grupach. Zwycięzcą turnieju została drużyna „Karolina”, która w finale pokonała piłkarzy z ekipy „Parafia”. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna „Nowice LastKam”, która w meczu o miejsce na podium pokonała „Konigszelt”.

Poza rywalizacją drużynową przyznano nagrody dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Mariusz Charytanowicz, dla najlepszego strzelca – Tomasza Charytanowicza, oraz dla najlepszego bramkarza - Michała Wiśniowskiego.
W przerwie turnieju odbył się konkurs rzutów karnych, w którym wyłoniono najlepiej strzelającego – Marcina Krawczyka, natomiast najlepiej broniącym okazał się Piotr Witasik.

Zwycięzcy Turnieju Mikołajkowego otrzymali puchary i sprzęt sportowy ufundowane przez Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza.