Aktualności

Minister Sportu z wizytą w Gminie Jaworzyna Śląska

Minister Sportu z wizytą w Gminie Jaworzyna Śląska

24-06-2020

22 czerwca 2020 roku Minister Sportu Pani Danuta Dmowska-Andrzejuk przybyła z wizytą do Gminy Jaworzyna Śląska. W Witkowie, spotkała się z młodymi piłkarzami, którzy na co dzień korzystają z zaplecza boiska piłkarskiego, którego budowa została dofinansowana przez resort w ramach programu „Sportowa Polska”.

Następnie w Jaworzynie Śląskiej w hali sportowej odbyło się spotkanie z władzami miejskimi oraz przedstawicielami wszystkich klubów sportowych z terenu naszej gminy, na którym m.in. organizatorzy zapoznali gości z największymi imprezami sportowymi odbywającymi się w naszej gminie: Grand Prix Solidarności MTB oraz wyścig kolarski „Szukamy następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika".
W trakcie spotkania odbyła się uroczystość wyróżnienia przez Panią  Minister sportowców oraz wręczenie symbolicznego czeku MKS Karolina, który otrzymał 15 tys. zł w ramach tegorocznej edycji Rządowego Programu „KLUB”.
Podczas spotkań obecni byli także między innymi: Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, Sekretarz Sanu w Ministerstwie Klimatu Ireneusz Zyska Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa, Poseł na Sejm RP Marcin Gwóźdź, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko oraz Radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Ewelina Szydłowska.
Od 2016 roku Ministerstwo Sportu wsparło dodatkowymi środkami zadania inwestycyjne oraz programy sportowe realizowane na terenie gminy Jaworzyna Śląska, na  kwotę ponad 4 milionów złotych.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30