Aktualności

Spotkanie noworoczne

Spotkanie noworoczne

21-01-2008

Początek roku to dobry okres na noworoczne spotkania, składanie życzeń i nakreślanie planów. W piątek 18 stycznia 2008 r. w sali widowiskowej SOKiBP odbyło się spotkanie noworoczne władz gminy z zaproszonymi gośćmi z terenu powiatu i gminy – radnymi, sołtysami, przewodniczącymi rad sołeckich, przedsiębiorcami, przedstawicielami duchowieństwa, przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Na zaproszenie Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Artura Nazimka odpowiedział m.in. Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa, Wicestarosta Świdnicki Ryszard Wawryniewicz, Senator Stanisław Jurcewicz, Katarzyna Niewęgłowska z biura Posła Zbigniewa Chlebowskiego, Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, Sekretarz Gminy Świdnica Jadwiga Generowicz, Sekretarz Gminy Dobromierz Bolesław Stochmal, Honorowy Obywatel Gminy Jaworzyna Śląska Pani Bożena Mechla reprezentująca przedsiębiorców naszej gminy, Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy Krzysztof Niziołek, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Świdnicy Ryszard Wikliński oraz Otylia Garbisz z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Na uroczystości był także obecny były Burmistrz Żarowa Pan Marek Zywer oraz jego zastępca Pani Dorota Puć-Pietrzykowska, którym Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz złożył serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę.
Podczas spotkania odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom, którzy swoimi wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie edukacji, kultury i sportu przyczyniają się do promowania naszej gminy. Następnie został przedstawiony program artystyczny, który rozpoczął się śpiewem kolęd w wykonaniu zespołu ludowego „Wrzosy”. Po nim dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie przedstawiły występ jasełkowy, który bardzo spodobał się zgromadzonym gościom.
Spotkanie było również okazją do złożenia sobie życzeń wszelkiej pomyślności w rozpoczętym już 2008 r.

 

 

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30