Aktualności

Konkursy SOKiBP

Konkursy SOKiBP

27-04-2020

Z uwagi na trwającą „społeczną izolację” tegoroczne obchody 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja nie będą mogły przebiegać, jak w minionych latach. Planowany wcześniej koncert nie odbędzie się. W zamian jednak SOKiBP ma propozycję konkursu plastycznego w odsłonie cyfrowej. Konkurs Plastyczny „Święto Konstytucji 3 maja” adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska.

Udział w plastycznych zmaganiach mogą wziąć zarówno dzieci, młodzież szkolna, jak i dorośli, zaś tematyka konkursu z pewnością w równym stopniu pobudzi wyobraźnię chłopców, jak i dziewcząt. Do wyboru uczestników pozostawiamy trzy tematy prac: projekt płaszcza króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, projekt królewskiej karety oraz projekt sukni damy dworu. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są tutaj: https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/konkurs-plastyczny-z-okazji-swieta-konstytucji-3-maja/

Drugim konkursem organizowanym przez SOKiBP jest konkurs z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.  Z racji przypadającego w tym tygodniu książkowego święta tematem konkursu jest „Najlepsze przebranie za postać literacką”, które należy zaprezentować w formie fotografii. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są tutaj:
https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/konkurs-na-przebranie-za-postac-literacka/
 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30