Aktualności

Miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze

Miejsko-gminne zawody sportowo-pożarnicze

13-05-2019

Za nami kolejne zawody sportowo-pożarnicze. Gospodarzem tegorocznych zmagań byli strażacy i społeczność wsi Bolesławice. Zmagania poprzedziło wiele dni przygotowań i treningów, bo w rywalizacji, jak pokazały ubiegłe lata, liczą się szczegóły i sekundy. Zawody otworzył Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, a rywalizację poprzedziła chwila ciszy poświęcona pamięci druhów, którzy odeszli w minionym czasie.

Do zawodów przystąpiły wszystkie jednostki działające w gminie i już tradycyjnie strażacy z ZSP ZEBRA. Zmagania były naprawdę wyrównane, ale co warto podkreślić strażacy rywalizowali z poszanowaniem zasady fair play. Napawa optymizmem, że co roku w zawodach biorą udział drużyny młodzieżowe, a także do służby w jednostkach przychodzą dziewczęta.

Rywalizacji strażaków przypatrywało się wielu kibiców i osób zainteresowanych, a w śród nich m.in. Pani Poseł Agnieszka Kołacz-Leszczyńska oraz wicewojewoda Pan Kamil Zieliński, który
brał udział w dekoracji na zakończenie zawodów.

Zawody uznać można za bardzo udane, za co podziękowania należą się m.in. Zarządowi Miejsko-Gminnemu OSP, Komisji Sędziowskiej, mieszkańcom Bolesławic, w tym sołtysowi, radzie sołeckiej kołu gospodyń wiejskich, radnemu, jednostce OSP Bolesławice oraz prowadzącemu zawody Panu M. Werneckiemu.

Załączniki:

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30