Aktualności

Święty Mikołaj odwiedził gminę

Święty  Mikołaj odwiedził gminę

07-12-2018

Dzieci marzą o tym dniu przez cały rok, a kiedy już nadejdzie, od samego ranka radośnie wyczekują chwili, w której zjawia się sympatyczny, brodaty przybysz. Ten dzień jest pełen wielkich emocji, niespodzianek i spełnionych dziecięcych marzeń.  Dzieci z ternu gminy Jaworzyna Śląska miały okazję spotkać się ze świętym Mikołajem w świetlicach środowiskowych w Jaworzynie Śląskiej, Czechach i Nowicach. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami wręczyli dzieciom upragnione prezenty.

Wizyta św. Mikołaja mogła się odbyć dzięki sponsorom, którym składamy gorące podziękowania. Adresujemy je do: Pana Jakuba Sekuły, Pana Marka  Wiraszki, Pana Artura Żelaznego, Pana Krzysztofa Humeniuka, Pani Agnieszki Ścibior, Pana Jerzego Zaremby, Pana Ryszarda Podgórskiego, Pani Lidii  Madejczyk, Pana Kazimierza  Przestrzelskiego, Pana Józefa Dziedzica Prezesa Zakładu Porcelany Stołowej „KAROLINA” w Jaworzynie Śląskiej oraz DINO Polska Sp. z o.o.

W godzinach popołudniowych Mikołaja widziano również na ulicach miasta. Wraz z wolontariuszami z Klubu Młodzieżowego św. Mikołaj dotarły do wielu miejsc w Jaworzynie Śląskiej, obdarowując cukierkami nie tylko najmłodszych mieszkańców naszego miasta, ale także tych nieco starszych.


Zapraszamy do oglądania fotogalerii:
https://www.sokibp.pl/galerie/mikolaj-w-miescie-6-12-2018-r

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30