Aktualności

"Dzień Baby Wielkanocnej"

"Dzień Baby Wielkanocnej"

17-03-2008

Podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych nie może zabraknąć na naszych stołach tradycyjnych wypieków, wśród których na szczególne miejsce zasługuje baba wielkanocna. Doskonałą okazją do sprawdzenia swoich kulinarnych talentów tuż przed świętami miały gospodynie z Milikowic, które wzięły udział w organizowanym w Niedzielę Palmową 16 marca przez Radę Sołecką konkursie „Smakowita Baba Wielkanocna”.


Na Świetlicy Wiejskiej w Milikowicach baby oceniane były pod względem wyglądu i smaku przez przybyłe rodziny oraz gości: Pana Artura Nazimka – Przewodniczącego Rady Miejskiej i Radną Katarzynę Chmielowiec. Każdy mógł spróbować pysznych wypieków przy kawie i herbacie oraz zobaczyć występ dzieci z tutejszej Świetlicy Środowiskowej.
Wszystkie zgłoszone do konkursu ciasta zachwycały wyglądem i smakiem. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc gospodynie otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza, Radną Katarzynę Chmielowiec oraz Radę Sołecką.
Rada Sołecka z Milikowic pragnie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie za smakowite wypieki i wspólne świętowanie oraz sponsorom za ufundowanie nagród.

1 miejsce:

 

 

 

 


 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30