Aktualności

Dzień Dziecka z SOKiBP

Dzień Dziecka z SOKiBP

05-06-2018

W piątkowe południe było bardzo gorąco. Nie przeszkodziło to jednak dzieciom, które przyszły na imprezę zorganizowaną przez SOKiBP z okazji Dnia Dziecka.

Rozpoczęliśmy występem mażoretek z zespołu tanecznego „Fart”, a następnie rozdaliśmy nagrody w konkursie na najładniejszą zakładkę do książki, zorganizowanym z okazji 70-lecia Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej. Potem przyszedł czas na niczym nieskrępowaną zabawę, ze względu na okrutny upał – w większości z wodą w roli głównej. Nie zabrakło też gier podwórkowych: gry „w gumę”, przeciągania liny i tzw. sznura.
 

Ogromnym powodzeniem cieszyło się stanowisko malowania twarzy, można było spróbować swoich sił w puszczaniu baniek mydlanych. Na koniec imprezy wszystkie dzieci mogły obejrzeć pokaz iluzjonisty Piotra Kwiatkowskiego, w którym niektórzy widzowie mogli wziąć udział osobiście. Na koniec można było otrzymać pamiątkowy autograf.

 
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, które w to upalne popołudnie postanowili skorzystać z naszej oferty spędzenia wolnego czasu, wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas na wywołanie uśmiechów na buziach dzieci oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej za udostępnienie boiska i sali w celu przeprowadzenia imprezy.

 

Źródło: http://www.sokibp.pl/galerie/dzien-dziecka-01-06-2018-r/

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30