- Władze gminy
- Urząd Miejski
- O gminie
- Jednostki gminne
- Zamówienia publiczne
- Organizacje pozarządowe
- Źródła prawa
- Profilaktyka
- Lokalna Grupa Działania
- Rozmaitości Jaworzyńskie
- Polecane adresy
- Zagospodarowanie przestrz.
- Wnioski do pobrania
- Studium gm. Jaworzyna Śląska
- Plan miejscowy - Bagieniec
- Plan miejscowy - Jaworzyna Śląska
- Plan miejscowy - Pasieczna
- Plan Bagieniec Bolesławice Tomkowa
- Plan miejscowy - Piotrowice
- Plan miejscowy - Nowice
- Plan miejscowy - Pastuchów
- Plan miejscowy - Nowy Jaworów
- Plan miejscowy - Stary Jaworów
- Plan miejscowy - Witków
- Plan miejscowy - dla linii 400 kV
- Fundusze zewnętrzne
- Ochrona danych osobowych
- Invest in Jaworzyna
Aktualności
„112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”
17-04-2008
Podsumowanie eliminacji gminnych X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”.
W konkursie, którego organizatorem jest Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej oraz Wydziały Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich, wzięły udział dzieci ze: Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej i Szkoły Podstawowej w Pastuchowie. Komisje Konkursowe oceniły złożone prace i wyłoniły najlepsze pod względem tematycznym oraz plastycznym. Prace te zostały zgłoszone do następnego etapu eliminacji.
Burmistrz Jaworzyny Śląskiej wyróżnił i nagrodził upominkami autorów najlepszych prac konkursowych:
- Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej:
I kategoria (6 – 8 lat)
I miejsce – Barbara Kluge
II miejsce - Monika Włodarczyk
II miejsce - Klaudia Kulig
III miejsce - Wiktoria Czerwińska
III miejsce - Nicole Adamczyk
wyróżnienie - Marcin Stolarz
wyróżnienie - Wiktor Rychel
II kategoria (9 – 12 lat)
I miejsce - Grzegorz Dobroń
I miejsce - Marlena Mazur
II miejsce - Jakub Pawlicki
II miejsce - Małgorzata Szymik
III miejsce - Aleksandra Antosiak
wyróżnienie - Aleksandra Besser
wyróżnienie - Marcin Besser
wyróżnienie - Agata Grobelna
wyróżnienie - Krystian Bujak
- Szkoła Podstawowa w Pastuchowie:
I kategoria (6 – 8 lat)
I miejsce - Jolanta Gaura
I miejsce - Aleksandra Tekla
II miejsce – Emilia Mrozek
III miejsce – Klaudia Dorada
wyróżnienie - Klaudia Glinka
wyróżnienie – Jakub Sas
wyróżnienie – Anna Pawłowska
wyróżnienie – Martyna Proniewicz
II kategoria (9 – 12 lat)
I miejsce – Adrian Kycia
I miejsce – Alicja Wojtyczko
II miejsce – Oskar Kaszubowski
II miejsce – Karol Trzpil
III miejsce – Izabela Orłowska
wyróżnienie – Marta Stelmach
wyróżnienie – Kamila Rajkowska
wyróżnienie – Adrianna Kaszubowska
wyróżnienie – Piotr Mrozek
wyróżnienie – Roksana Bujak
Archiwum aktualności
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII