Aktualności

Sukces gminy Jaworzyna Śląska i ZPS „Karolina” Sp. z o.o.

Sukces gminy Jaworzyna Śląska i ZPS „Karolina” Sp. z o.o.

24-10-2017

W dniu 23 października  2017 roku podczas Wielkiej Gali Biznesu , która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zostały wręczone wyróżnienia i prestiżowe Nagrody Gospodarcze – Dolnośląski Gryf.
Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza to coroczne wyróżnienie przyznawane najlepszym przedsiębiorcom i jednostkom samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska. Celem konkursu jest promocja, prezentacja oraz integracja regionalnej gospodarki i biznesu.

Konkurs „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” organizowany jest przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawców RP wspólnie z Partnerem Merytorycznym: firmą PwC i Mecenasem Konkursu: mBank SA.

Kapituła konkursu w tym roku dokonywała wyboru spośród 160 zgłoszeń, w ośmiu kategoriach. Po wnikliwej analizie do finału 14-stej edycji konkursu zakwalifikowano 21 firm oraz 3 samorządy.   

W gronie trzech nominowanych samorządów w kategorii „Nagroda dla samorządów w tworzeniu własnej, lokalnej marki” znalazły się Miasto Legnica, Gmina Polanica Zdrój oraz gmina Jaworzyna Śląska. Drugi reprezentant naszej gminy Zakłady Porcelany Stołowej Karolina Sp. z. o.o., nominowany został aż w dwóch kategoriach: „Nagroda w Kategorii Dolnośląski Produkt Roku” i „Ambasador Dolnego Śląska”. Główna nagroda dla jednostek samorządu terytorialnego przypadła Polanicy Zdrój, jednak samą nominację do grona trzech jednostek uznać można za duży sukces i bardzo pozytywną, zewnętrzną ocenę tego, co dzieje się w naszej gminie. Największy pracodawca z naszej gminy wygrał natomiast w bardzo prestiżowej kategorii konkursu – Ambasador Dolnego Śląska – i statuetka Dolnośląskiego Gryfa powędrowała do rąk Prezesa Spółki Pana Józefa Dziedzica. Zarządowi ZPS „Karolina” oraz pracownikom Spółki serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30