Aktualności

Pomocna dłoń uczniów ze Starego Jaworowa

 Pomocna dłoń uczniów ze Starego Jaworowa

27-11-2009

  Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie nie zapomina o potrzebujących. W tym tygodniu sala gimnastyczna po raz kolejny zapełniła się ludźmi dobrej woli. „Człowiek nie jest stworzony, aby żył sam, ale żeby był usłużny drugim"- te słowa przyświecały we wtorek 24 listopada nauczycielom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w charytatywne przedsięwzięcie, którego celem jest pomoc chorym dzieciom.

Podczas ostatniego spotkania w szkole gościli harcerze byłej Chorągwi Wałbrzyskiej, którzy zaśpiewali wspólnie ze szkolnym zespołem „Humoreska” kilka piosenek o naszych pięknych Sudetach.

Do tej pory uczniom udało się zebrać całkiem sporą kwotę a mają przed sobą wiele planów. Jednym z nich jest wyjazd i prezentacja szkoły i gminy na l Bożonarodzeniowym Kiermaszu w Kraskowie. Jego namiastka, którą uczniowie zaprezentowali w szkole wprowadził wszystkich obecnych w świat Świąt Bożego Narodzenia. Magiczne aniołki, Mikołaje, lampiony, świąteczne stroiki, to nie są wszystkie możliwości uczniów tej szkoły. W zupełnych ciemnościach, tylko przy blasku trzymanych w dłoniach świec, uczennice zatańczyły taniec Św. Łucji, który na zebranych wywarł duże wrażenie.


 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30