Aktualności

Konkursy wiosenno-wielkanocne w SOKiBP

Konkursy wiosenno-wielkanocne w SOKiBP

02-03-2016

Tradycyjnie w okresie zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w „Jarmarku Wielkanocnym” pod patronatem Burmistrza Jaworzyny Śląskiej, czyli konkursie na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną i najładniejszą aranżację stołu wielkanocnego, a także do udziału w XVII Edycji Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę oraz palmę lub gaik wielkanocny.

Propozycje konkursowe stanowią doskonałe wprowadzenie do najstarszych i najważniejszych świąt chrześcijańskich, które w swej tradycji są również symbolem nowego życia i radości. Podczas „Jarmarku Wielkanocnego” zapraszamy do rywalizacji w kategoriach na najsmaczniejsze ciasto, żurek oraz nalewkę. Aby wziąć udział w tegorocznym konkursie wystarczy przygotować jedną potrawę z wymienionych w regulaminie kategorii. „Jarmark Wielkanocny” odbędzie się w Niedzielę Palmową 20 marca 2016 r. (początek o godz. 15.00) w obiekcie wielofunkcyjnym na Stadionie Miejskim, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy. W trakcie jarmarku uczestnicy konkursu będą mieli również możliwość sprzedaży własnych produktów zaprezentowanych na stołach wielkanocnych, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie wielkanocnych konkursów plastycznych oraz uroczyste otwarcie wystawy nagrodzonych prac. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami konkursów dostępnych na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

http://www.sokibp.pl/aktualnosci/xvii-edycja-konkursu-wielkanocnego/
http://www.sokibp.pl/aktualnosci/jarmark-wielkanocny-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-2/

Konkurs „Marzanna 2016”

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ósmej edycji wiosennego konkursu na najładniejszą i pomysłowo wykonaną Marzannę oraz do wspólnego świętowania Pierwszego Dnia Wiosny. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 marca 2016 r. nas Stadionie Miejskim we Jaworzynie Śląskiej o godz.12.30, podczas corocznej imprezy dla dzieci z okazji nadejścia wiosny. Do konkursu będą przyjmowane zgłoszenia zarówno grupowe, jak i indywidualne, które należy dostarczyć do sekretariatu SOKiBP do 17 marca br. Regulamin konkursu dostępny na stronie SOKiBP

http://www.sokibp.pl/aktualnosci/konkurs-marzanna-2016/

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30