Aktualności

Musica con Passione

Musica con Passione

23-06-2008

W dniu 20 czerwca 2008 r. odbył się artystyczny wieczór muzyczny Musica Con Passione. Po raz kolejny w rodzinnej atmosferze na scenie SOKiBP zaprezentowali się młodzi (i nie tylko młodzi), utalentowani muzycy z naszej gminy.

Impreza pod patronatem Pana Hieronima Fabisia - znanego nauczyciela muzyki oraz radnego RM z roku na rok przyciąga większą ilość uczestników. Okazało się także, że w naszej gminie nie brakuje muzykujących rodzin, a podczas wspólnego koncertowania nie ważny jest poziom opanowania arkanów gry na instrumentach: wystąpili zarówno amatorzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z muzyką jak i absolwenci i szkół muzycznych. Na zakończenie każdy z występujących otrzymali prezenty od organizatorów. Pan Hieronim zdecydował się przekazać także przedstawicielowi sołectwa wsi Witków okolicznościowy dyplom dla najbardziej muzykalnej miejscowości w Gminie Jaworzyna Śląska.

Na scenie SOKiBP wystąpili: Paweł Wojciechowski (keyboard), Karolina Kozakiewicz (keyboard), Grzegorz i Adam Plecety (akordeon), Kinga Żelazna (keyboard), Weronika Dudzic (fortepian elektr.), Olivia Kaźmierczak (fortepian elektr.), Dominika Wiącek (śpiew), Paula Żelazna (keyboard), Sebastian i Dominika Grajaszek (gitara i śpiew), Magda Kalicińska (śpiew).

Organizatorzy pragną podziękować uczestnikom tegorocznego Musica con Passione za występy oraz jednocześnie zapraszają do SOKiBP w przyszłym roku.


« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30