Aktualności

Wakacyjny piknik seniorów

Wakacyjny piknik seniorów

14-07-2015

12 lipca w słoneczne niedzielne popołudnie jaworzyńscy seniorzy, osoby niepełnosprawne oraz młodzież z Młodzieżowej Rady Miejskiej zebrali się na stadionie sportowym na pikniku integracyjnym seniorów, zorganizowanym przez Zarząd Rejonowy PZERiI.

Animatorami imprezy byli pan Sebastian Grajaszek i pani Dagmara Wyłub. To głownie dzięki nim, raz po raz wybuchały salwy śmiechów i czas upłynął niepostrzeżenie. Każdy z uczestników pikniku otrzymał pamiątkowe poduszeczki na igły, wykonane przez uczestników zajęć w Klubie Seniora, natomiast niepełnosprawni uczestniczący w pikniku, pamiątkowe serduszka z papierowej wikliny, również prace własne seniorów. Biorący udział w pikiniku zostali poczęstowani kiełbaskami i ciastem własnego wypieku.
Wspaniały humor uczestników i dopisująca pogoda, sprawił, że impreza zapisała się jako wyjątkowo udana.
Serdecznie podziękowania należą się Młodzieżowej Radzie Miejskiej za pomoc w organizacji i prowadzeniu pikniku, dyrekcji i pracownikom SOKiBP, a także pani Grażynie Krzeczowskiej.
                                                                                                                               
Przy tej okazji, Zarząd Związku zaprasza na zajęcia warsztatowe prowadzone przez panią Elżbietę Szymańską w Klubie Seniora. Odbywają się one w co drugi piątek w godzinach 16-19. Najbliższe zajęcia odbędą się w dniu 17 lipca br.                                     

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30