Aktualności

Piknik Rodzinny z „Chatką Puchatka”

Piknik Rodzinny z „Chatką Puchatka”

18-06-2015

13 czerwca na terenie Przedszkola Samorządowego z Grupą Żłobkową im. „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej odbył się Piknik Rodzinny, który okazał się sukcesem organizacyjnym oraz źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy dla dzieci. W trakcie imprezy nasi najmłodsi mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne występując indywidualnie lub w grupach.

Młodzieżowa Rada Miejska przygotowała wiele konkursów sportowo – zręcznościowych. Najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci wywołały konkurencje, w których zaangażowani byli rodzice oraz całe rodziny.
Niesamowitą atrakcją, cieszącą się wyjątkowym zainteresowaniem, było spotkanie z Paniami rehabilitantkami, Panią Katarzyną Pałeczką oraz Panią Anną Chlewicką, które udzielały porad z zakresu profilaktyki ruchu.
Piknik uatrakcyjnił pokaz sprzętu strażackiego, przygotowany przez OSP w Bolesławicach. Zwieńczeniem zabawy był mecz pracowników TOYOTA Wałbrzych – współorganizatora Pikniku z drużyną przedszkolaków. Po zaciętej rywalizacji i ogromnym wysiłku wygrała  drużyna Przedszkolaków.
W organizację Pikniku włączyło się wiele firm i indywidualnych sponsorów, za co Przedszkole Samorządowe chce złożyć serdeczne podziękowanie.

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30