Aktualności

Dni Jaworzyny Śląskiej

Dni Jaworzyny Śląskiej

19-05-2015

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbyły się 15 i 16 maja 2015 r. na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej. Organizatorzy jaworzyńskiego święta przygotowali dla licznie odwiedzających imprezę gości wiele atrakcji. Od koncertów znanych artystów i lokalnych wykonawców, poprzez występy Strong Man'ów, aż po bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych w postaci wesołego miasteczka i równie szeroki zakres atrakcji gastronomicznych.

Dla najmłodszych przygotowano specjalny program z animacjami i urządzeniami rozrywkowymi "Wesoła olimpiada". Każdy z chętnych mógł spróbować swoich sił nawet w walce sumo.
Każdy dzień świętowania kończył się koncertem znanych gwiazd. W piątek na okazałej scenie zaprezentował się "Mezo", który przypadł do gustu młodszej widowni, natomiast w sobotę tłumy widzów obejrzały i wysłuchały koncertu zespołu "Big Cyc".
W czasie imprezy wystąpiły także zespoły: "Lans Vegas", "Paulina Lenda & Kruki", a także "Siostry Hybiak". Nie zabrakło również lokalnych artystów. Na scenie pokazał się duet "Sursum Corda" (Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śląskiej), "Mała humoreska" (Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie), "Jaworzynianie" (SOKiBP), formacja taneczna "Fart" (SOKiBP) oraz lokalni raperzy: Kusei, Kamil i Stan. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, którą poprowadził DJ Kamil.

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej przebiegły spokojnie i można je uznać za udane, nie tylko ze względu na atrakcyjny program, lecz szczególnie dzięki doskonałej pogodzie, która dopisywała przez większą część imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30