Aktualności

VII Przegląd Szkolnych Teatrów

VII Przegląd Szkolnych Teatrów

12-05-2015

6 maja, już po raz siódmy, odbył się przegląd szkolnych teatrzyków. Wystawiane sztuki poświęcone były tematyce ekologicznej. Na nasze zaproszenie organizatorów – Szkoły Podstawowej w Pastuchowie, odpowiedziały nie tylko szkoły, ale i przedszkola.

Sala gimnastyczna przez kilka godzin zamieniła się w teatr, w którym wszyscy zainteresowani mogli podziwiać aktorskie, wokalne i taneczne talenty małych artystów występujących w trzech kategoriach wiekowych.

Jury miało nie lada orzech do zgryzienia, o czym świadczyć może werdykt, jaki podjęło w kategorii grup przedszkolnych. Przyznano w niej trzy pierwsze miejsca. Nagrodzone zostały następujące grupy: „Bajkowe Przedszkole” z Żarowa, grupa przedszkolna ze Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie, Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej.

W kategorii klas I-III jury zdecydowało, że: pierwsze miejsce otrzyma Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy, drugie - Szkoła Podstawowa w Żarowie, a trzecie ex æquo Szkoła Podstawowa w Zastrużu, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie i Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy.
W najstarszej kategorii wiekowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Zastruża, drugie miejsce zajęli gospodarze, tj. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

A. Szkudniewska
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30