Aktualności

„Lato na korcie”

„Lato na korcie”

04-08-2014

Po raz ósmy, podczas wakacji, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zorganizował na boisku przy ulicy Ceglanej w Jaworzynie Śląskiej turnieje piłki nożnej dla dzieci w ramach inicjatywy "Lato na korcie".

W turnieju piłki nożnej udział wzięły trzy drużyny. Najlepszą okazała się drużyna "FC Kabanosy", która wygrała wszystkie mecze i zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce zajęła ekipa "Ceglanos Gangos", a trzecie "Barbi niech się zgarbi". Rywalizacja, chociaż zacięta, to przebiegała w sportowej atmosferze. Widzowie mogli podziwiać piękne akcje, po których padały efektowne bramki. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, najlepsi zaś okazałe puchary. Zawody sędziowali jaworzyńscy radni Panowie Antoni Szewczyk i Ireneusz Besser. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mateusza Dub, który bronił bramki "Kabanosów", a mimo to udało mu się nawet zdobyć gola w finałowym meczu, który decydował o zwycięstwie w całej rywalizacji.
0Wyróżnienie w postaci specjalnej nagrody otrzymał Miłosz Rachelski, który pomimo młodego wieku wyróżniał się walecznością i umiejętnościami na boisku.
Po raz pierwszy turniej uatrakcyjnił mini-konkurs w żonglowaniu piłką. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Jan Zadziorski. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez SOKiBP oraz Gminę Jaworzyna Śląska.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30