Aktualności

Agnieszka Perepeczko w Jaworzynie

Agnieszka Perepeczko w Jaworzynie

23-06-2014

Drogie Panie nie bójcie się starości, tylko zgorzkniali i smutni czują się starzy, wystarczy o siebie dbać, aby czuć się piękną, lubić siebie i wciąż próbować nowych rzeczy, otaczać się młodszymi ludźmi – aby nie czuć upływającego czasu! Przekonywała w Jaworzynie Śląskiej Agnieszka Perepeczko, która przyjechała na zaproszenie Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza i Kobiecanek.

Burmistrz Jaworzyny Śląskiej już po raz kolejny w ukłonie dla kobiecej części społeczeństwa zaprosił do Jaworzyny aktorkę, (znaną Simonę z „M jak miłość”), pisarkę, słynną żonę Janosika – Agnieszkę Perepeczko. Tym razem na spotkanie przybyli także mężczyźni, fani pięknej i charyzmatycznej Perepeczko.

Agnieszka Perepeczko opowiadała o swoim życiu i karierze w Polsce i w Australii, o mężczyznach swego życia oraz o tym, że nigdy nie jest za późno zacząć wszystko od nowa. Agnieszka Perepeczko swoją karierę pisarską rozpoczęła po czterdziestce!

Wtedy to napisała swoją pierwszą książkę, pt „Babie Lato”, książka, która była bestselerem 2001 roku i do dziś dla wielu kobiet jest najlepszą pocieszycielką i inspiracją. W żadną podróż nie rusza się bez niej m.in. Maryla Rodowicz, a na spotkaniu w Jaworzynie były Panie, które przyniosły ze sobą pierwsze wydanie „Babiego lata”.
Aktorka opowiadała o swojej największej miłości czyli Marku Perepeczko. Ale nie uciekała też od trudnych tematów np. od swoich pierwszych lat w Australii, gdzie zarabiała wyciskając soki z owoców w klubie dla bogaczy czy fotografując w knajpkach zakochanych.
Dużą cześć spotkania Agnieszka Perepeczko przeznaczyła na sekrety powstania jej nowej książki „Romantyczna kolacyjka”.
Pani Agnieszka Perepeczko przybyłe Panie i Panów zaraziła optymizmem.

Burmistrz następne inspirujące spotkanie dla kobiet z cyklu „ Kobiecanki kameralnie” zaplanował na 11 września.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30