Aktualności

Turniej siatkówki plażowej w Pasiecznej

Turniej siatkówki plażowej w Pasiecznej

08-06-2014

1 czerwca 2014 r. w Pasiecznej odbył się turniej piłki plażowej o Puchar Prezesa „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Pasieczna”. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie, ale w przygotowaniach i przy obsłudze imprezy zaangażowani byli również członkowie Rady Sołeckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej a także dzieci, które pełniły funkcję pomocników sędziego.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: dwie z Pasiecznej oraz po jednej z Czech, Nowic i Jaworzyny Śląskiej. Puchar zdobyli reprezentanci Czech: Piotr i Adam Rzezała, drugie miejsce przypadło gospodarzom, a wywalczyli je Andrzej i Kuba Milańczyk, a trzecim miejscem musieli zadowolić się reprezentanci Jaworzyny Śląskiej: Monika Siwiak i Marcin Kruk. Panie Kamila Nabielec i Aleksandra Włodarczyk z Nowic uplasowały się na czwartym miejscu, a drugiemu zespołowi gospodarzy – Annie Kołaczyk i Pawłowi Kozioł przypadło miejsce piąte.

Wszyscy zawodnicy - bez względu na zajęte miejsca, dobrze się bawili, a zgromadzeni kibice mieli możliwość obejrzenia sympatycznej rywalizacji, którą doceniali gromkimi brawami. Organizatorzy dziękują wolontariuszom: Włodzimierzowi Woźniakowi i Edwardowi Dudkiewiczowi za sprawne i w pełni profesjonalne prowadzenie turnieju.

Turniej zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy poprzez rozwój w zakresie umiejętności sportowych, organizację zajęć, zawodów, rozgrywek i turniejów sportowych (…)”

Prezes Stowarzyszenia
Zofia Gruszecka

 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30