Aktualności

Czwarte spotkanie z cyklu „Kobiecanki Kameralnie”

Czwarte spotkanie z cyklu „Kobiecanki Kameralnie”

11-04-2014

W czwartkowy wieczór w Restauracji Magnolia w Jaworzynie odbyło się czwarte spotkanie z cyklu „Kobiecanki Kameralnie”. Spotkania przeznaczone są dla pań i służą ich wzajemnej integracji oraz aktywizacji. Poza tym panie mogą zgłębić wiedzę z takich dziedzin jak: zdrowie, uroda, moda, rynek pracy, rozwój osobisty i inne.

Uczestniczki spotkania zapoznały się również z ciekawą historią rodu Hochbergów, opowiedzianą przez Magdalenę Woch – Wiceprezes Fundacji księżnej Daisy. Dzięki Ewelinie Małeckiej – Gad, dyplomowanej stylistce i wizażystce, panie mogły poznać sztuczki w makijażu kobiety dojrzałej. Wieczór umilił recital Justyny Medekszy, która wystąpiła w repertuarze znanych latynoskich przebojów. Spotkanie zakończyły warsztaty z muzykoterapii prowadzone przez Wojciecha Gęgotka, które wprowadziły zgromadzone panie w stan relaksacyjny.
Na zakończenie spotkania każda z uczestniczek otrzymała kosmetyki firmy Bell.

Następne „Kobiecanki Kameralnie” odbędą się 20 czerwca. Gościem specjalnym spotkania będzie Agnieszka Fitkau – Perepeczko, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30