Aktualności

Otwarcie wielofunkcyjnego boiska w Pastuchowie

Otwarcie wielofunkcyjnego boiska w Pastuchowie

16-09-2008

Lata oczekiwań, niekończące się tygodnie pracy i wiecznie ponawiane pytanie: " Kiedy wreszcie skończą?" - To wszystko za nami! Przy Szkole Podstawowej w Pastuchowie powstało boisko, z którego możemy być dumni. 12. września 2008 roku szkoła podstawowa w Pastuchowie gościła wielu gości. Powodem wizyty było otwarcie boiska przy naszej szkole.

Uczniowie i zaproszeni goście wysłuchali okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, którzy gratulowali nam wspaniałego obiektu i życzyli wielu sukcesów. Ksiądz Proboszcz poświęcił arenę naszych sportowych zmagań, a uczniowie klas szóstych - oczywiście w imieniu nas wszystkich - ślubowali, że w tym miejscu nigdy nie złamiemy zasad fair play. Wspólny śpiew, układy choreograficzne, przemarsz młodych sportowców i zapalenie znicza dopełniły wrażenia, że jest prawie jak na olimpiadzie. Słuchając występów uczniów klas szóstych, a także podziwiając wokalne i taneczne umiejętności ich młodszych kolegów, wszyscy śmiali się i klaskali. Wspaniały nastrój zapanował nie tylko na płycie boiska, ale także nad nią,
bo w niebo wypuściliśmy wiele kolorowych balonów.
Potem był piknik, który pomogli nam zorganizować nasi rodzice. Jedliśmy przygotowane przez nich przysmaki i kibicowaliśmy zawodnikom rozgrywającym mecz na boisku.
Teraz mamy już gdzie trenować i nie boimy się sportowych wyzwań.

Tekst: Agnieszka Szkudniewska

 

 

 

 

 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30