Aktualności

Seniorzy świętowali

Seniorzy świętowali

26-11-2013

23 listopada 2013 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej seniorzy z Gminy Jaworzyna Śląska fetowali swoje święto. Sobotnie popołudnie i wieczór wypełniły występy zespołu wokalnego seniorów. Od godziny 16:00 rozpoczęła się część przygotowana przez jaworzyńską młodzież.

Zgromadzonym na sali widowiskowej seniorom przygrywał zespół gitarowy Word Pick, a Klub Młodzieżowy przygotował szereg mini-zabaw i konkursów, które wciągnęły uczestników imprezy. Podczas „Dnia Seniora” wystąpili także sami nestorzy: oprócz śpiewów zaprezentowali układy taneczne i niespodziankę - przedstawienie poświęcone codzienności swojego życia - w formie teatru cieni. Seniorzy na miejscu mogli także skorzystać z porad pracowników Banku Pocztowego, dotyczących bankowości, kosmetyczki w zakresie pielęgnacji cery, czy też skonsultować się z pracownicą Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Serdeczne życzenia jaworzyńskim seniorom złożyli: Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Pan Grzegorz Grzegorzewicz i Przewodniczący Rady Powiatu Pan Krzysztof Sołtys. Przewodnicząca koła Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jaworzynie Śląskiej - Pani Stefania Grajaszek - podziękowała zarówno Władzom Gminy za przychylność dla działań seniorów, jak i instruktorom, którzy prowadzą zajęcia. Wymieniono skromne upominki, kwiaty, a podczas wspólnego toastu w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia. Impreza zakończyła się wspólnym śpiewaniem.

Galeria zdjęć: link
 

« Powrót

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30