Aktualności

Wakacje na sportowo w Pastuchowie

Wakacje na sportowo w Pastuchowie

18-07-2013

W sobotę w Pastuchowie po raz piąty sołtys i rada sołecka wraz z miejscową Ochotniczą Strażą Pożarną zorganizowali rozgrywki sportowe dla dzieci młodzieży oraz dorosłych. Rozegrane zostały mecze w dwóch kategoriach, w młodszej kategorii zwyciężyła drużyna o nazwie „Słabiaki”.

W starszej kategorii rywalizowały cztery drużyny. Po emocjonujących rozgrywkach I miejsce zdobyła drużyna o nazwie "Byli lepsi", II m. drużyna "Byli gorsi", III m. "Flasche 04" i IV m. " Drużyna". Odbył się również turniej Ringo w dwóch kategoriach wiekowych, oddzielnie dla chłopców i dziewczyn. Wśród dziewcząt w młodszej kategorii zwyciężyła Weronika Kalinowska, II m. zajęła Weronika Żukowska i III m. Roksana Talkiewicz. W drugiej kat. - starszej zwyciężyła Alicja Stelmach, a miejsce na podium przypadło również Sandrze Kretkowskiej i Małgorzacie Korzystce. W zmaganiach chłopców w młodszej kategorii wygrał Oliwer Kruźlak, II m. zajął Filip Janus Filip. W starzej grupie wiekowej najlepszy był Łęcki Mateusz, a tuż za nim uplasowali się Sebastian Talkiewicz i Dominik Kalinowski. W zmaganiach w pięcioboju dla dzieci w kategorii do 10 lat, najlepsze okazały się Roksana Talkiewicz, Weronika Kalinowska i Maja Pszczolińska. W starszej kategorii Sandra Kretkowska, Dominik Kalinowski i Kacper Kruźlak. Do rywalizacji w pięcioboju stanęli również rodzice i starsi uczestnicy imprezy. Spośród nich zwycięzcą został Paweł Bielawski, na drugim miejscu znalazła się Marta Kalinowska, a na trzecim Wojtek Szczepaniak. Oprócz rozgrywek sportowych organizatorzy przygotowali również konkurs plastyczny. Dzieci, które wzięły w nim udział namalowały śliczne prace. Największe uznanie jury zdobył rysunek Mileny Kubackiej.

Organizatorzy zadbali również o nagrody. Były puchary, nagrody rzeczowe, słodycze. Po wyczerpujących zmaganiach, każdy uczestnik mógł posilić się kiełbaską, frytkami oraz napojami.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30