Aktualności

Kobiecanki Kameralnie w Jaworzynie

Kobiecanki Kameralnie w Jaworzynie

27-05-2013

W piątkowy wieczór w Restauracji Magnolia w Jaworzynie Śl. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Kobiecanki Kameralnie. Spotkania te przeznaczone są dla kobiet lokalnej społeczności, służą integracji i aktywizacji. Poza tym panie mogą zgłębić wiedzę z takich dziedzin jak: zdrowie, uroda, moda, możliwości zawodowe, rozwój osobisty, itp.

Spotkanie w Jaworzynie rozpoczęło się o godzinie 18:00, licznie przybyłe panie przywitał Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz wraz ze swoim zastępcą Markiem Zawiszą. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Poseł Agnieszka Kołacz- Leszczyńska.
Podczas wieczoru z Kobiecankami, czyli właścicielkami firmy Aldoną Ziółkowską-Bielewicz oraz Marzeną Michalec, panie mogły posłuchać piosenki francuskiej w wykonaniu Anny Rudewicz, która dostarczyła wielu głębokich wzruszeń, skorzystać z lekcji stylu, makijażu, indywidualnych porad, zobaczyć, jak ugotować zupę i łososia w 8 minut, a także dokonać ich degustacji oraz posłuchać wykładu, jak porozumieć się z mężczyzną.
Najistotniejszy cel – integracja został osiągnięty. Panie dobrze bawiły się ze sobą, bo to, co nas łączy to bycie kobietą bez względu na status społeczny. Na koniec zostały rozlosowane nagrody dla uczestniczek spotkania.
Paniom bardzo spodobała się taka forma spędzania czasu, następne Kobiecanki Kameralnie
19 września.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30