Aktualności

Ferie zimowe już za nami

Ferie zimowe już za nami

12-02-2013

Podczas zimowej przerwy szkolnej, w Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej dzieci oraz młodzież mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanym cyklu zajęć. Codziennie, od poniedziałku do piątku grupa ponad 50 osób mogła miło spędzić czas, bawiąc się, przy okazji rozwijając swoje umiejętności artystyczne.

Pod czujnym okiem instruktorów dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach plastycznych, ruchowych, tanecznych. Nie zabrakło także czasu na oglądania bajek, graniu w gry planszowe oraz na konsolach. W Bibliotece Publicznej dzieci uczestniczyły w cyklu specjalnych zajęć pod nazwą "Ferie w mieście", podczas których oprócz zajęć związanych z czytelnictwem, między innymi oglądano bajki udostępnione przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach programu "Ferie w Bibliotece". Na zakończenie ferii odbyły się warsztaty lalkarskie, które poprowadziła Pani Bożena Oleszkiewicz, aktorka z wałbrzyskiego Teatru Lalek "Bajka". W wyniku warsztatów dzieci stworzyły własną adaptację bajki "Kopciuszek", a także samodzielnie wykonały lalki teatralne.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Państwu Polczyńskim (Księgarnia), za ufundowanie drobnych upominków dla dzieci uczestniczących w zajęciach oraz Państwu Wychowankom (Piekarnia) za przekazanie słodkiego poczęstunku dla dzieci z okazji Tłustego Czwartku.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30