Aktualności

I Turniej Piłki Halowej OSP Gminy Jaworzyna Śląska

I Turniej Piłki Halowej OSP Gminy Jaworzyna Śląska

23-01-2013

19 stycznia br. na hali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej rozegrano I Turniej Piłki Halowej Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych. Do udziału w sportowych rozgrywkach zgłosili się druhowie z Jaworzyny Śląskiej, Pastuchowa, Bolesławic, Nowic, Pasiecznej oraz Piotrowic Świdnickich. W turnieju zagrała także reprezentacja Samorządowców, która mając w zamierzeniu towarzyski występ, okazała się „czarnym koniem” sportowych zmagań.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, a oto ich końcowe tabele:

Grupa A:
1. Samorządowcy 6 pkt.
2. OSP Nowice 3 pkt.
3. OSP Piotrowice 0 pkt.

Grupa B:
1. OSP Bolesławice 9 pkt.
2. OSP Pastuchów 6 pkt.
3. OSP Pasieczna 3 pkt.
4. OSP Jaworzyna Śląska 0 pkt.

W wyniku kolejnych spotkań ustalono ostateczne wyniki turnieju. W meczu o trzecie miejsce OSP Nowice ulegli OSP Pastuchów 2:4, a w meczu o pierwsze miejsce Samorządowcy nie dali szans druhom z Bolesławic, wygrywając 6:2.
Wszystkie drużyny, biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary z rąk Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza i Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Ireneusza Bessera. Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Krzak (Pastuchów), najlepszym bramkarzem Mateusz Pałkowski (Pasieczna). W osobnym mini turnieju wyłoniono Króla strzelców. Został nim Jarosław Widełka (boeławice). Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz przyznał także specjalna nagrodę dla Roberta Charytanowicza (Nowice).
Turniej był doskonałą okazją do integracji środowiska strażaków, a także wyłonił drużynę, która będzie reprezentować strażacką brać na Turnieju Stowarzyszeń Gminy Jaworzyna Śląska, który odbędzie się w lutym br.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30