Aktualności

Ferie z SOKiBP

Ferie z SOKiBP

14-01-2013

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież na specjalne zajęcia, które odbędą się podczas nadchodzących ferii zimowych.
Codziennie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:00 zapraszamy dzieci od szóstego roku życia do udziału w cyklu zajęć, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także świetnej zabawy: na biorących udział w zajęciach czekają gry i konkursy z nagrodami.

Na zakończenie ferii zimowych, dla dzieci które regularnie będą brały udział w zajęciach, planowane są warsztaty teatru lalek, prowadzone przez Panią Bożenę Oleszkiewicz, aktorkę z wałbrzyskiego Teatru Lalek "Bajka". W wyniku warsztatów dzieci stworzą własną adaptację bajki "Kopciuszek".
Biblioteka Publiczna w tym roku przystąpiła do programu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Ferie z Filmem", w ramach którego podczas zimowej przerwy szkolnej będą emitowane filmy dla dzieci. Codziennie po godzinie 12:00 odbywać się będą także zajęcia pod nazwą "Ferie w mieście". Zapisy na zajęcia przyjmowane są w Oddziale Dziecięcym Biblioteki (dzieci w wieku szkolnym).
Udział we wszystkich zajęciach podczas ferii zimowych jest bezpłatny, jednak ilość wolnych miejsc jest ograniczona. Rodzice i opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach proszeni są o kontakt z Sekretariatem SOKiBP i złożeniem oświadczenia (zgoda na uczęszczanie na zajęcia).
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30