Aktualności

6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej

17-12-2012

Zwycięstwem „Znajomych Fryzjera” zakończył się 6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej, który został rozegrany w sobotnie popołudnie 15 grudnia br. na sali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy rozgrywek w grupach zagrali o najwyższe miejsca w turnieju. Po rozegraniu 22 meczy wyłoniono najlepszą drużynę, którą zostali „Znajomi Fryzjera”. Pokonali oni w finale „Playboy Team” 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Junior El Katalonia”, która zwyciężyła w stosunku 4:1 z drużyną „Krause Świdnica”. W czasie imprezy został rozegrany turniej rzutów karnych, w którym najlepszym strzelcem okazał się Jan Gałka („XXL Bolesławice”). Przyznano jeszcze trzy wyróżnienia: najlepszym zawodnikiem został Patryk Krzeczowski („Znajomi Fryzjera”), najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Letkowskiego („Playboy Team”) a najlepszym juniorem Kamila Wudel („Junior El Katalonia”). Nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i społeczny koordynator turnieju Ireneusz Besser. Sędziami byli Janusz Kurzeja i Dariusz Luber. Turniej został zorganizowany przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej.
Znajomi Fryzjera wystąpili w składzie: Łukasz Nijander -Rafał Kwiatkowski, Bartek Kwiatkowski, Adam Myśliński, Jarek Gradowicz, Michał Gradowicz, Paweł Kolasiński, Patryk Krzeczowski, Mariusz Charytanowicz.